Manifestuarekin bat egin duten erakunde, talde eta pertsonak

 

Erakunde, talde, pertsona

Sare sozialak

Manifestua sinatuta

01 Deustuko Unibertsitatea @deusto Sinadura – Asier Perallos, Deustuko Unibertsitateko Ingeniaritza Fakultateko dekanoa
02 Bizkaiko Foru Aldundia @Bizkaia Sinadura – María Guijarro Ceballos, Berdintasuna Sustatzeko zuzendari nagusia
03 Gipuzkoako Foru Aldundia @OrainGipuzkoa Sinadura – Miren Elgarresta, Emakumeen eta Gizonen Berdintasunerako Zuzendaria
04 Arabako Foru Aldundia @Araba_Eus Sinadura – Nekane Zeberio, Arabako Foru Aldundiko Diputatu Nagusiaren Gabineteko Zuzendaria
05 BBK @Kutxabank Sinadura – Ander Barreiro, Secretario Técnico de la BBK
06 Iberdrola @Iberdrola Sinadura – Inés Macho Stadler, Consejera de Iberdrola
07 Elhuyar @Elhuyar Sinadura – Leire Cancio Orueta, Elhuyar Fundazioko zuzendaria
08 Innobasque @Innobasque Sinadura – Leire Bilbao, Innobasqueko zuzendaria
09 Marta Macho Stadler @MartaMachoS Sinadura – Marta Macho Stadler, UPV/EHUko irakaslea eta Berdintasunerako Emakunde Saria
10 Lorena Fernández Álvarez @loretahur Sinadura – Lorena Fernández Álvarez, aholkularia
11 Virtualware @Virtualware Sinadura – Unai Extremo, CEO y co-fundador de Virtualware
12 Bilboko El Salvador Maristas Ikastetxea @MaristakBilbao Sinadura – Arturo Esteban, profesor de primaria de Maristak Bilbao
13 Eusko Jaurlaritza @Gob_eus Sinadura – Amaia Esquisabel Alegría, EAEko Zientzia Politikarako zuzendaria
14 UNESCO Etxea @unescoetxea Sinadura – Arantza Acha, UNESCO Etxeko zuzendaria
15 Telefónica @telefonica Sinadura – Javier Benito, Euskadin Telefónicako zuzendaria
16 Doce Miradas @Docemiradas Sinadura – Noemí Pastor representando al colectivo Doce Miradas
17 Cadena SER Euskadi @SEReuskadi Sinadura – Begoña Marañón, Cadena SER Euskadiko zuzendaria
18 El Correo @elcorreo_com Sinadura – María Goti, directora gerente de El Correo en Álava y organizadora de Women in Progress
19 Udako Euskal Unibertsitatea @ueu_orokorra Sinadura – Xabier Landabidea Urresti, UEUko Talde Eragileko kidea
20 Mondragon Unibertsitatea @MUnibertsitatea Sinadura – Begoña Pedrosa, HUHEZIko dekanoa
21 María Silvestre @_mariasilca Sinadura – María Silvestre, Comisión de Igualdad de la Universidad de Deusto
22 Zaira Full Life Coaching @ZairaCoach Sinadura – Zaira Vicente Adame, Executive & Team Coach – Zaira Life Coaching
23 Tecnalia @tecnalia Sinadura – Elena Arce, departamento de personas TECNALIA Research and Innovation
24 Bealia   Sinadura – Begoña Alonso Gómez, directora gerente BEALIA
25 AZTI @aztitecnalia Sinadura – Estíbaliz Arango Gutiérrez, responsable de talento de AZTI
26 CIC biomaGUNE @CICbiomaGUNE Sinadura – Susana Carregal Romero, Grupo de Resonancia Magnética Nuclear de CIC biomaGUNE
27 Edurobotic @edurobotic Sinadura – Nuncy Gómez, directora de Edurobotic
28 Irontec @irontec Sinadura – Natalia Aznar, programadora de Irontec
29 Bridgestone @Bridgestone_H Sinadura – Amaia Arbaiza Valles, analista de proyectos Ingeniería Industrial Bridgestone
30 Euskadiko Parke Teknologikoak – Bizkaia @PTEuskadi Sinadura – Joseba Urbieta Pero-Sanz, gerente del Parque Científico y Tecnológico de Bizkaia
31 Emakunde @emakundEJGV Sinadura – Izaskun Landaida Larizgoitia, Emakundeko zuzendaria
32 David Bartolomé Sedano @davidbs Sinadura
33 Azul Tejerina Suárez @AAzultejerina Sinadura
34 Save the Children Euskadi @SaveChildrenEus Eva Silván Miracle, responsable de la Sede de Euskadi de Save the Children
35 Achucarro Basque Center for Neuroscience @AchucarroGlia Jaime Sagarduy, director gerente del centro de investigación Achucarro Basque Center for Neuroscience
36 12Nubes @12nubes El colectivo de jóvenes que integran 12Nubes
37 Jordi Villà Freixa @jvillafreixa  
38 Juan Julián Merelo @jjmerelo  
39 Hacklab Granada @grhacklab  
40 Lorea Argarate Zubia @loreaargarate Sinadura
41 TAZEBAEZ @TAZEBAEZ  
42 Izaskun Mentxaka Sierra   Sinadura
43 Ayalde Ikastetxea @Ayalde_  
44 Esclavas SC-Fatima Ikastetxea @EsclavasF  
45 Iratxe Iraragorri    
46 Oihane Zarate @oihanezarate Sinadura
47 Ekaitz Polledo @KeTze Sinadura
48 Aitor Ugarte    
49 Nerea Pozo @nerepozo Sinadura
50 Ioanna Kanellopoulou Linkedin Sinadura
51 Layssa Pacheco   Sinadura
52 Iratxe Menchaca    
53 Christina Werckmeister Lacarra @cwerckmeister  
54 Marta Viudez Blázquez    
55 CIFP Easo Politeknikoa LHII @EASOPolitek  
56 MET Community en el País Vasco @metcommunity  
57 Virginia Gómez Sierra @BridgetGosi  
58 Marina Santurtún Mazquiarán @msanturtun  
59 Alejandro Gómez Corrales @alemprende_  
60 Naiara Abaroa @nabaroa  
61 Ines Castiella Imaz @inescastiella Sinadura
62 Leire Bereziartua González @lbereziartua  
63 María Jesús Campos Fernández @mariaj_campos  
64 Rebeca Cortázar Goicoechea @RebecaCortazar  
65 Erramun Martiarena Sarasola @erramunms  
66 Cristian Olivares Rodríguez LinkedIN  
67 Natalia Grandes    
68 Grupo Preving @GrupoPreving Ignacio Coro Díez, director técnico Bizkaia
69 Folks Who Code @folkswhocode Iván González Sáiz, fundador de la organización
70 Politeknika Ikastegia Txorierri S. Coop @pitxorierri Sinadura – Marivi Cuartango Melendez, coordinadora pedagógica (equipo directivo)
71 Intertek   Sinadura – Izaskun Mentxaka, mentora y directora de calidad de Intertek
72 Iván González Sáiz @dreamingechoes  
73 Laura Badiola Vargas LinkedIN  
74 Saregune @saregune Esti Cáceres, Sareguneko Hezitzailea
75 CampusFP @Campus_FP Sinadura – Javier Calvo, zuzendaria
76 Marcela Gracia Leiva @marcegracial Sinadura
77 Marcos Ramajo Herrero @marcosramajo  
78 Javier Legarreta Leonet @fjlegarreta  
79 Fundación EDEX @FundacionEDEX  
80 Sí Se Puede Laredo @sisepuedelaredo  
81 Yolanda Etxezarreta Aizpuru    
82 Ikaslan Araba @ikaslanaraba Susana Sáenz Ilardia, gerente
83 Koldo Olaskoaga Arrate @koldolrobotikas  
84 Koldo Garcia Etxebarria @koldotxu  
85 Miriam Aguado Atorrasagasti @Miriam_Aguado_  
86 Agnes Atas Aldamiz Instagram  
87 Bingen Ortuzar Arines @Bingen  
88 Txema García Paredes Facebook  
89 Miren Karmele Gomez Garmendia @mirenkarmele11  
90 Beatriz Francisco Tobar @beatrix_f  
91 Leire Ibaibarriaga Contreras @Libaibarriaga  
92 Marta Martín Trenor @TuJardinOnLine  
93 Raquel Vizan Perez LinkedIN Sinadura – Raquel Vizan Perez, mentora
94 Colegio y Asociación de Ingeniería de Telecomunicación del País Vasco @telekoseuskadi Sinadura – Álvaro Ubierna, decano
95 BID Soluciones @bidsoluciones Sinadura – Roberto Roizo, zuzendaria
96 Malé Chillida @malechi09  
97 Josu Orbe Benguria @jorbe  
98 AFES. Asociación para el Fomento Empresarial del Sur de Madrid @AFESempresas Sinadura – Félix Caballero, idazkari orokorra
99 Paula Maria Fuertes Silva    
100 José Andrés Diz Alonso @pepdiz  
101 María Nely Vásquez Pérez @nelvasper  
102 Itsaso Orcajo Bermudez Instagram  
103 Blanca Martínez García @BlancaMG4 Sinadura
104 Eneko Tomé    
105 Patricia Guelbenzu Blasco    
106 Jonathan Guacollante Pulupa    
107 Ana Rico Rubio    
108 Miguel Barrera Lyx @mbarreralyx  
109 María Penilla Azcuenaga @MariaPenillaA  
110 Dacil Sicilia Guelbenzu    
111 Laura Dempere @ldemperemarco  
112 UPV/EHUko Gipuzkoako Ingeniaritza Eskolako Berdintasun Batzordea   Izaskun Aldezabal Roteta, Gipuzkoako Ingeniaritza Eskolako Berdintasun Batzordeko buru, Berdintasun Batzordearen izenean
113 Olatz Azurza Zubizarreta    
114 Jesus Angel Bravo Duque @jabravoduque  
115 Camp Tecnológico @CampTecnologico Jesus Angel Bravo Duque, CEO
116 Remedios Fernández @momandgeekcom  
117 Beñat Eizaguirre Indo    
118 EmakumeEkin @emakumeekin Susana Zaballa, presidenta
119 Itziar Hilera Rodríguez    
120 Laura Torres    
121 Herrikide Ikastetxea @herrikide Jabi Luengo Errazkin, IKT arduraduna
122 Maria Isabel Sánchez Martínez    
123 Txintxirri Elorrioko Ikastola Facebook David Cobos Sarraoa, zuzendaria
124 Asociación de Mujeres Empresarias de la Provincia de Huesca @amephu Carmen Fernández Ortiz del Río, presidenta
125 DeustoTech Mobility @DeustoTech Pilar Elejoste Larrucea, responsable de la unidad
126 María Loureiro @tecnoloxia  
127 Marta Seror García @Cuentificas  
128 Leni Bascones @LeniBascones  
129 Urdaneta Ikastetxea   Sinadura – Susana Fernández Pérez, coordinadora de las sesiones INSPIRA
130 11 de Febrero @11defebreroES  
131 Francisca Puertas    
132 Anna Laromaine Sagué    
133 Olalde Emotion   Susana Gil Fernández, directora del proyecto
134 Manuel Nieto Vesperinas    
135 Aingeru Jiménez Matute    
136 Proyecto AMPHIBIAN @icvcsic Adrián Quesada Michelena, coordinador del proyecto
137 Pablo Gil Villanueva    
138 Anna Roig    
139 M. Rosario Núñez Aguilera Facebook  
140 Ferran Macià Bros    
141 Institut de Ciència de Materials de Barcelona (ICMAB-CSIC) @icmabcsic Riccardo Rurali, vicedirector y coordinador de la comisión de género
142 Isabel Seiquer Gómez-Pavón    
143 Luisa M. Sandalio González    
144 Concepció Rovira Angulo    
145 Irene Anton Sales    
146 Carmen Ocal García    
147 Anna May Masnou @amaymasnou  
148 Esperanza Romero Taboada    
149 Mario Juárez Rodríguez Facebook  
150 CIC energiGUNE @cicenergigune Asier Urzelai, People Manager
151 Flora de Pablo    
152 Ana Fernández Carrascal    
153 Concepción Azcón González de Aguilar    
154 Julia Mayor Pillado    
155 Eduardo Ferrero Delgado    
156 Silvia Marqués Martín    
157 Consejo de la Juventud de Béjar   Ángel Herrera Hernández, vicepresidente
158 Alba Rubio Canalejas    
159 Consuelo Pillado Pérez    
160 Judit García González @juditperala  
161 Esther Barrena Villas    
162 Amaia Gutierrez Urutxurtu @txurtu  
163 Javier Escudero Rodríguez @jescrod  
164 Sociedad de Científicos Espanoles en el Reino Unido (SRUK/CERU) @ComunidadCeru Maria Jimenez-Sanchez, Chair of SRUK Women Equity & Research
165 Julia Herrero Albillos @JHAtwitts  
166 María José Calderón Prieto @MJ_mjcp  
167 Universitat de Vic – Universitat Central de Catalunya @uvic_ucc Jordi Montaña Matosas, rector
168 Patricia Bernal Guzman @pbernal209  
169 Mario González Jiménez @magonji  
170 Mari Luz Guenaga @mlguenaga Sinadura
171 Andoni Eguíluz @andonieguiluz Sinadura
172 Pedro Landín Iglesias @pelandintecno  
173 Guillermo Gómez Muñoz @cometa23  
174 Tania Lorido Botran    
175 Mujeres Tech @MujeresTech Cristina Aranda Gutiérrez, presidenta y cofundadora de la Asociación Mujeres Tech
176 Eva Latorre Duque @DrELatorre  
177 Rocío Ibarra Arias @yupiay  
178 David Fairen Jiménez @DavidFairen  
179 Santiago Muñoz @SantiMzCm  
180 Gemma Rojo @gemmarojo  
181 Lore Martinez Axpe @LoreAbarik  
182 M’Angel Manovell @dinamikideas  
183 Teresa López de Armentia Iturralde @tlarmentia  
184 Alazne Zugazaga Rossi @ZugazagaA  
185 María González Alonso    
186 Juan Manuel López Garde    
187 Marta Gorostiaga Barainca @kaitxo  
188 ICMM (Instituto de Ciencia de Materiales de Madrid) @icmmcsic Agustina Asenjo Barahona, vicedirectora del Instituto de Ciencia de Materiales de Madrid
189 Francesca Peiró    
190 Ekobideak   Sinadura – Bárbara Casas Valladolid, directora de administración
191 M Àngels Crusellas Font @MangelsCF  
192 Verònica Renom del Valle Instagram  
193 Federación de Enseñanza de CCOO Euskadi, CCOO Irakaskuntza   Pablo García de Vicuña Peñafiel, idazkari orokorra
194 GAIA. Asociación de Industrias de Conocimiento y Tecnología Aplicada @clustergaia Sinadura – Cristina Murillo, directora servicios Clusters
195 Ramón Aguado Sola    
196 Diana González @dianagonzalez Sinadura
197 Pedro A. Serena Domingo @pasd1962  
198 Marcos Daniel Zayat Souss    
199 Gloria Platero Coello    
200 Salomé Santos Lorenzo @ssantoslorenzo  
201 Improve Change @improvechange Jorge Garcia del Arco, co-fundador y coordinador
202 Idoia Maguregui @IdoiaMaguregui  
203 Susker Asesores   Sinadura – Susana Aguirre Rueda, fundadora y directora general
204 Symplio Lifestyle Technologies @symplio Natalia Castañeda Vallejo, responsable de desarrollo
205 Kristina Apiñaniz Saez de Maturana @KristinApinaniz Sinadura
206 Nagore Espinosa Uresandi @nagore_espinosa  
207 in2destination @in2destination Nagore Espinosa Uresandi, CEO y fundadora
208 Global Shapers Bilbao-Euskadi @shapersbilbao Jorge García del Arco, Founding Curator
209 Rakel Amuriza Sagarna    
210 Pilar López Sancho    
211 Asociación de Empresas de Gipuzkoa-ADEGI @ADEGI José Miguel Ayerza Mendiburu, director general de Adegi
212 Víctor González Castro @vitigcastro  
213 Claudia Ximena Mazo Vargas    
214 Gorka Marcos Ortego    
215 Naiara Muro Amuchastegui @naiaramuro  
216 Noelia Oses Fernández LinkedIn  
217 Gorka Vélez Isasmendi @gorka_velez  
218 Rocío Alaiz Rodríguez    
219 Grupo político Municipal OMNIA en el municipio de Laudio @iniciativaomnia Nerea González, portavoz del grupo
220 Alba Garin-Muga @AlbaGarinMuga  
221 IGiveMyOpinion @igivemyopinion  
222 Edwin Gamboa Facebook  
223 Maitena Tellaetxe Abete @maitenat6  
224 Mónica Deprit Egurrola @meetmeinbilbao  
225 Zurekin emprende @zurekinemprende Izaskun Rama, zuzendaria
226 Enosis Technologies    
227 Jorge de la Herrán y Crespo @mrlugosi  
228 María Isabel García Arenas    
229 Ana Mª Reoyo Rodríguez @AnaMariaReoyo  
230 MAS Innovacion Organizacional @Mas_Innovacion Ana Mª Reoyo Rodríguez, co-fundadora y socia
231 Kialo Comunicación y Divulgación Innovadora @S_cientificos Ángela Monasor Pascual, zuzendaria
232 Oficina de Software Libre de la Universidad de Granada @OSLUGR María Isabel García Arenas, zuzendaria
233 Maria del Carmen Vigara Martín @karmele_profe  
234 Ricard Marxer @ricardmp  
235 Sara Muttoni @saramuttoni  
236 Gloria Brea Calvo @gloriaupo  
237 Fina Nicolás Vigueras @CrazyTichaN  
238 Maruxa Martinez Campos    
239 ACES (Asociación de científicos Españoles en Suecia) @acesuecia Eva Ortega-Paino, vicepresidenta
240 Carmen Navarro Ramírez @carmennavarro1  
241 Lourdes Urdapilleta Iraola    
242 Amelia Verdejo Rodríguez    
243 Arantza Arruti Gómez @ArantzaArruti  
244 Natalia Ruiz Zelmanovitch @bynzelman  
245 Soledad Torres Guijarro    
246 Nodo gallego de AMIT (Asociación de Mujeres Investigadoras y Tecnólogas) @twitamit_es Soledad Torres Guijarro, tesorera
247 Ascensión Palomares Ruiz    
248 Ondas Mecánicas @OMecanicas Sinadura – Elisa Ruiz, Noelia Manresa y Helia Camacho
249 M. Carmen Pastor Verchili    
250 Asociación Sorkin, Alboratorio de Saberes @Sorkin_org Vanesa Calero Blanco, presidenta
251 Vanesa Calero Blanco @VaneCaleroB  
252 Universidade de Vigo @uvigo Anabel González Penín, directora Unidade de Igualdade
253 Jon Haitz Legarreta Gorroño LinkedIn  
254 Belén Martínez Olmedo    
255 Encina Calvo Iglesias    
256 Consolación Gil    
257 Aclima, Basque Environment Cluster @aclimaeuskadi Rakel Reyes, responsable de comunicación
258 Gurutze Pérez Artieda    
259 Laura García Velázquez @LauGarVel  
260 Myriam Catalá Rodríguez Google Scholar  
261 Paula Mur León    
262 Miguel Altuna Lanbide Heziketa @Miguel_Altuna Alaitz Kristobal Izagirre, irakaslea. Engendering STEM proiketu Europarreko kidea
263 Juncal de Lucas lanza @jdelucas29  
264 Colegio Oficial / Asociación Andaluza de Graduados e Ingenieros Técnicos de Telecomunicación (AAGIT) @coitta_aagit Fernando Anel López, coordinador de Robótica y Tecnología Educativa de la AAGIT
265 Mª Isabel Martínez Castro    
266 Inercia Digital S.L. @inerciadigital Caridad Martínez Carrillo de Albornoz, General Manager
267 Colegio Profesional de Ingenieros en Informática de Andalucía (CPIIA) @CPIIA Pedro Espina Martínez, Decano
268 Urrategi Alzibar Bastarrika    
269 Carmen Pilar Carabaño Molina    
270 Carmen Blanco Muñoz    
271 Victoria Ramos González @vramos13  
272 CIFP ARMERIA ESKOLA LHII @ArmeriaEskola Imanol Urreisti Ulazia, zuzendaria
273 Cinzia Padovan    
274 Eva Miedes Vicente    
275 Real Jardín Botánico-CSIC de Madrid @RJBOTANICO Jesús García Rodrigo, Jefe Unidad Cultura Científica RJB-CSIC
276 Marisa Otaduy Bengoa @marisaob1  
277 Red de Científicos Españoles en México (RECEMX) Facebook Gloria Delgado Inglada, vocal de difusión
278 Laura Poza Viejo Instagram  
279 Colegio de Alpartir ‘Ramón y Cajal’   ​Juan Antonio Rodríguez Bueno, dirección
280 Nieves Coca del Pozo  
281 Belkis Gimena Briceño Ruiz  
282 Neskuts Arruti Gómez  
283 Ángeles Perianes Gutiérrez LinkedIn Sinadura
284 María del Mar Puelles Gómez  
285 Javier Baños López  
286 Eduardo Notivol Paíno  
287 Judit Mínguez Ceniceros @JuditMinguez Sinadura
288 María Cabrera Argany Facebook  
289 Clara Vidal Thomàs @mcvidalth  
290 Helena Coscollano Pérez @Helena_conHatxe  
291 María Claudia Segovia Salcedo @mariacsegovia  
292 SALTO Systems, S.L. @SaltoSystems Juncal de Lucas, responsable de RRHH
293 Berta Zabala Lecue LinkedIn  
294 Paola Martín Herrero    
295 Carme Oliver Riera @coliverriera  
296 Fuencisla Álvarez Santos    
297 Sociedad Española de Pastos @SEEPastos Sonia Roig Gómez, presidenta
298 Sonia Roig Gómez @soniaroiggomez  
299 Magdalena Esteva Cantó    
300 Asociación de Ingenieros industriales de Bizkaia – Bizkaiko industri ingeniariak   Luciano Azpiazu, decano del COIIB
301 Isuri Rivas Mulas LinkedIn Sinadura
302 Ana Josefa Soler Valls @pepisoler  
303 DeustoTech @deustotech Sinadura – Alfonso Bahillo Martínez, zuzendaria
304 Alfonso Bahillo Martínez   Sinadura
305 C.E.E Indigo Servicios Integrales S.L.U.   Francisco Ramos, responsable de la unidad de apoyo
306 María Angeles Ayllón Talavera    
307 Beeparents @beeparentsBP Estela Rivero y Trini Lado, creadoras de la revista
308 Manuel Martín Castizo @manmarcas  
309 vivir Ediciones Facebook Sinadura – Equipo vivir Ediciones
310 Izaskun Ramos Respaldiza LinkedIn  
311 IES Néstor Almendros, de Tomares (Sevilla)    
312 Leire Iturregi Inoriza    
313 BCAM LinkedIn Sinadura – Lorea Gomez (General Manager de BCAM, a la derecha) y Amaia Abanda (investigadora del centro y mentora en INSPIRA, a la izquierda)
314 Ideable @ideable  
315 Ana I. Puente Martínez @anuxxka  
316 How I Learned Code @HowILearnedCode  
317 Red Social Koopera @RedKoopera Sinadura – Teresa Espeso Santibañez, vicepresidenta del consejo rector
318 María José Pérez @mariajosepgbi  
319 Ikaslan Bizkaia @ikaslanbizkaia Alba Estanyol, coordinadora
320 PWN Bilbao @PWNBilbao Rosa Urtubi, presidenta PWN Bilbao
321 IRSE ARABA @IRSEaraba Lorenzo Martínez Paz
322 Nerea Badiola Uribe    
323 Delia López Miguel    
324 Programa Municipal de Educación de Calle @kalezkalevg  
325 Human Smart Lab   Delphine Salvi, directora de proyectos
326 Jon Diez Manterola    
327 Labiaga Ikastola   Jon Diez Manterola. Labiaga Ikastolako Matematika eta Teknologia irakaslea. IKT arduraduna
328 IES Joaquín Rodrigo @ijoaquinrodrigo Sinadura [1] [2]
329 Maider Senper Mazizior    
330 Institut d’ Investigació Sanitaria Illes Balears @idisbaib Miquel Fiol Sala, zuzendari zientifikoa
331 Ingeteam Power Technology, S.A. (C&A) @ingeteam Maria Larrinoa Mendia, Recursos Humanos
332 César Sánchez Yoldi @cesar_s_yoldi  
333 Grupo Gisma @grupogisma Gorka Sedano Sanz, gerente
334 María Carreira Bello    
335 Ana Sancho Martínez @anabm30  
336 Comisión Mujeres y Geología de la Sociedad Geológica de España   Rosa María Mateos Ruiz, responsable Comisión Mujer y Geología de la SGE
337 Naiara Barrado Izagirre @naierromo  
338 AFM @AFMmachinetools Patricia Tamés, adjunta dirección general
339 Beatriz Del Barrio    
340 Logica Ecommerce @logicaecommerce Ruth Hernández, comunicación y gestión estratégica
341 Leire Garmendia Arrieta LinkedIN  
342 Barcelona Activa @barcelonactiva  
343 ALASAC. Asociación para las altas capacidades de la provincia de Alicante @AlasacY Elena García Pastor, presidenta
344 Mapi Martín Queller    
345 María Fdez. de Viana Fdez    
346 Ayuntamiento Jarandilla de la Vera   Sinadura – María Encinar Cañadas, concejala de educación y juventud
347 Maria Mercè Fuster Puig @bloggejar  
348 Consorcio de Aguas Bilbao Bizkaia   Pedro Mª Barreiro Zubiri, gerente
349 Eva Mª Domínguez Fernández    
350 Ángel Vázquez Hernández @Anvazher  
351 Alberto Arranz @aarranzcad  
352 CIFP BIDASOA LHII – IRUN @fpbidasoa  
353 Teresa Zinkunegi Otegi @Teresaegia  
354 Idoia Iceta Hernández @iiceta  
355 Dermitek @dermitek Nerea Landa Gundín, socia directora
356 Nerea Landa Gundín @nerealanda  
357 Jose Luis Azpiazu Macho @Joseazpiazu  
358 Elisenda López Altarriba    
359 Idoia Postigo Fuentes @IdoiaPostigo  
360 Escola Jacint Verdaguer   Francesc Morilla, zuzendaria
361 Jesús María García Herreros @irmikoier  
362 Acción S.I. @accion_SI Marta Gómara Miramón, directora de proyectos y consultora de Patrimonio Cultural
363 Marta Gómara Miramón @Martagomara  
364 Carlos Calo Santiago Facebook  
365 Maite Ruffo Ruiz LinkedIn  
366 Alejandra Pasquier Palacios    
367 Roberto Carlos González Fernández @Icoiig Sinadura
368 Paula Froiz Lareu @Icoiig Sinadura
369 Carmelo Manuel Morales Pérez @Icoiig  
370 Víctor Manuel Pérez Rodríguez @Icoiig  
371 Dokusare   Pilar Ramírez Amurrio, CEO y fundadora
372 Estela Pacheco LinkedIn  
373 Sonicat Systems @SonicatSystems Estela Pacheco, directora general
374 Ikaslan Gipuzkoa @ikaslangipuzkoa Maite Arocena Gorostidi, ordezkaria
375 Irenka Gallo Rodríguez    
376 Ana Otero Vázquez    
377 María Pérez Torres    
378 José Daniel Gómez de Segura @BK1_wazing  
379 Janire Gordon Isasi @JanireGordon Sinadura
380 Gernika BHI   Sinadura – Amaia Gorostizaga eta Aintzane Zarrabeitia, hezkidetza-bizikidetza arduradunak
381 Ainhoa Calviño Rodríguez LinkedIn  
382 Mª José Izquierdo Higuero @MJoseIzq Sinadura – Mª José Izquierdo Higuero, Montajes Metálicos Jaureguiko Tekniko, Produzkzio eta Zerbitzu Zuzendaria
383 Montajes Metalicos Jauregui LinkedIn Sinadura – Txomin Jauregui, JIS Taldeko CEO
384 Barrutialde BHI @bhibarrutialde Sinadura – Xiomara Gezuraga Sarduy, irakaslea
385 Red de Parques Tecnológicos de Euskadi  @PTEuskadi Foto de la firma – Itziar Epalza Urkiaga, Euskadiko Parke Teknologikoen zuzendaria
386 El Carmen Ikastetxea @elcarmenikastetxeaportugalete Sinadura – Begoña Echave, zuzendaria
387 Ana Viso @gitekana Sinadura – Ana Viso
388 Leire Urrutia Adan   Sinadura – Leire Urrutia Adan, Leioako Irlandesas Ikastetxeko Zientzia Irakaslea
389 Karmengo Ama Ikastetxea @KARMENGOAMA Sinadura – Agurtzane Molinero, Zuzendari Pedagogikoa eta Isabel Mª Artetxe, HH eta LHko ikasketa burua
390 Aiete Ikastetxea @aiete_ikastetxea Sinadura
391 Bridge the gap @gobridgethegap Sinadura – Alex Paiella, Chief Strategy Officer y Laura Sisó, Chief Operations Officer
392 Mercè Cuixart   Sinadura
393 Gemma Rius Suñé Facebook  
394 Luciano Azpiazu    
395 Sònia Sagistrà    
396 Belen Diez Quijano    
397 Elena Sánchez Somovilla    
398 Pedro Argaluza Urrutia    
399 Deitze Erkoreka Eguskiza @deitzeerkoreka  
400 Ana Caamaño Martínez    
401 Koro Alkiza Berroeta    
402 Basque Center for Macromolecular Design and Engineering POLYMAT Fundazioa @POLYMAT_BERC Sinadura – Mónica Moreno, POLYMATeko Proiektu Kudeatzaile eta Komunikazio Arduraduna
403 Elena Pérez Flores    
404 EMGRISA @emgrisa Mariano Martínez Cepa, Zuzendari Orokorra
405 Gema Antequera    

Back to Top