Manifestuarekin bat egin duten erakunde, talde eta pertsonak

Erakunde, talde, pertsona

Sare sozialak

Manifestua sinatuta

01 Deustuko Unibertsitatea @deusto Sinadura – Asier Perallos, Deustuko Unibertsitateko Ingeniaritza Fakultateko dekanoa
02 Bizkaiko Foru Aldundia @Bizkaia Sinadura – María Guijarro Ceballos, Berdintasuna Sustatzeko zuzendari nagusia
03 Gipuzkoako Foru Aldundia @OrainGipuzkoa Sinadura – Miren Elgarresta, Emakumeen eta Gizonen Berdintasunerako Zuzendaria
04 Arabako Foru Aldundia @Araba_Eus Sinadura – Nekane Zeberio, Arabako Foru Aldundiko Diputatu Nagusiaren Gabineteko Zuzendaria
05 BBK @Kutxabank Sinadura – Ander Barreiro, Secretario Técnico de la BBK
06 Iberdrola @Iberdrola Sinadura – Inés Macho Stadler, Consejera de Iberdrola
07 Elhuyar @Elhuyar Sinadura – Leire Cancio Orueta, Elhuyar Fundazioko zuzendaria
08 Innobasque @Innobasque Sinadura – Leire Bilbao, Innobasqueko zuzendaria
09 Marta Macho Stadler @MartaMachoS Sinadura – Marta Macho Stadler, UPV/EHUko irakaslea eta Berdintasunerako Emakunde Saria
10 Lorena Fernández Álvarez @loretahur Sinadura – Lorena Fernández Álvarez, aholkularia
11 Virtualware @Virtualware Sinadura – Unai Extremo, CEO y co-fundador de Virtualware
12 Bilboko El Salvador Maristas Ikastetxea @MaristakBilbao Sinadura – Arturo Esteban, profesor de primaria de Maristak Bilbao
13 Eusko Jaurlaritza @Gob_eus Sinadura – Amaia Esquisabel Alegría, EAEko Zientzia Politikarako zuzendaria
14 UNESCO Etxea @unescoetxea Sinadura – Arantza Acha, UNESCO Etxeko zuzendaria
15 Telefónica @telefonica Sinadura – Javier Benito, Euskadin Telefónicako zuzendaria
16 Doce Miradas @Docemiradas Sinadura – Noemí Pastor representando al colectivo Doce Miradas
17 Cadena SER Euskadi @SEReuskadi Sinadura – Begoña Marañón, Cadena SER Euskadiko zuzendaria
18 El Correo @elcorreo_com Sinadura – María Goti, directora gerente de El Correo en Álava y organizadora de Women in Progress
19 Udako Euskal Unibertsitatea @ueu_orokorra Sinadura – Xabier Landabidea Urresti, UEUko Talde Eragileko kidea
20 Mondragon Unibertsitatea @MUnibertsitatea Sinadura – Begoña Pedrosa, HUHEZIko dekanoa
21 María Silvestre @_mariasilca Sinadura – María Silvestre, Comisión de Igualdad de la Universidad de Deusto
22 Zaira Full Life Coaching

@ZairaCoach Sinadura – Zaira Vicente Adame, Executive & Team Coach – Zaira Life Coaching
23 Tecnalia @tecnalia Sinadura – Elena Arce, departamento de personas TECNALIA Research and Innovation
24 Bealia Sinadura – Begoña Alonso Gómez, directora gerente BEALIA
25 AZTI @aztitecnalia Sinadura – Estíbaliz Arango Gutiérrez, responsable de talento de AZTI
26 CIC biomaGUNE @CICbiomaGUNE Sinadura – Susana Carregal Romero, Grupo de Resonancia Magnética Nuclear de CIC biomaGUNE
27 Edurobotic @edurobotic Sinadura – Nuncy Gómez, directora de Edurobotic
28 Irontec @irontec Sinadura – Natalia Aznar, programadora de Irontec
29 Bridgestone @Bridgestone_H Sinadura – Amaia Arbaiza Valles, analista de proyectos Ingeniería Industrial Bridgestone
30 Euskadiko Parke Teknologikoak – Bizkaia @PCTBizkaia Sinadura – Joseba Urbieta Pero-Sanz, gerente del Parque Científico y Tecnológico de Bizkaia
31 Emakunde @emakundEJGV Sinadura – Izaskun Landaida Larizgoitia, Emakundeko zuzendaria
32 David Bartolomé Sedano @davidbs Sinadura
33 Azul Tejerina Suárez @AAzultejerina Sinadura
34 Save the Children Euskadi @SaveChildrenEus Eva Silván Miracle, responsable de la Sede de Euskadi de Save the Children
35 Achucarro Basque Center for Neuroscience @AchucarroGlia Jaime Sagarduy, director gerente del centro de investigación Achucarro Basque Center for Neuroscience
36 12Nubes @12nubes El colectivo de jóvenes que integran 12Nubes
37 Jordi Villà Freixa @jvillafreixa
38 Juan Julián Merelo @jjmerelo
39 Hacklab Granada @grhacklab
40 Lorea Argarate Zubia @loreaargarate Sinadura
41 TAZEBAEZ @TAZEBAEZ
42 Izaskun Mentxaka Sierra Sinadura
43 Ayalde Ikastetxea @Ayalde_
44 Esclavas SC-Fatima Ikastetxea @EsclavasF
45 Iratxe Iraragorri
46 Oihane Zarate @oihanezarate Sinadura
47 Ekaitz Polledo @KeTze Sinadura
48 Aitor Ugarte
49 Nerea Pozo @nerepozo Sinadura
50 Ioanna Kanellopoulou Linkedin Sinadura
51 Layssa Pacheco Sinadura
52 Iratxe Menchaca
53 Christina Werckmeister Lacarra @cwerckmeister
54 Marta Viudez Blázquez
55 CIFP Easo Politeknikoa LHII @EASOPolitek
56 MET Community en el País Vasco @metcommunity
57 Virginia Gómez Sierra @BridgetGosi
58 Marina Santurtún Mazquiarán @msanturtun
59 Alejandro Gómez Corrales @alemprende_
60 Naiara Abaroa @nabaroa
61 Ines Castiella Imaz @inescastiella Sinadura
62 Leire Bereziartua González @lbereziartua
63 María Jesús Campos Fernández @mariaj_campos
64 Rebeca Cortázar Goicoechea @RebecaCortazar
65 Erramun Martiarena Sarasola @erramunms
66 Cristian Olivares Rodríguez LinkedIN
67 Natalia Grandes
68 Grupo Preving @GrupoPreving Ignacio Coro Díez, director técnico Bizkaia
69 Folks Who Code @folkswhocode Iván González Sáiz, fundador de la organización
70 Politeknika Ikastegia Txorierri S. Coop @pitxorierri Sinadura – Marivi Cuartango Melendez, coordinadora pedagógica (equipo directivo)
71 Intertek Sinadura – Izaskun Mentxaka, mentora y directora de calidad de Intertek
72 Iván González Sáiz @dreamingechoes
73 Laura Badiola Vargas LinkedIN
74 Saregune @saregune Esti Cáceres, Sareguneko Hezitzailea
75 CampusFP @Campus_FP Sinadura – Javier Calvo, director
76 Marcela Gracia Leiva @marcegracial Sinadura
77 Marcos Ramajo Herrero @marcosramajo
78 Javier Legarreta Leonet @fjlegarreta
79 Fundación EDEX @FundacionEDEX
80 Sí Se Puede Laredo @sisepuedelaredo
81 Yolanda Etxezarreta Aizpuru
82 Ikaslan Araba @ikaslanaraba Susana Sáenz Ilardia, gerente
83 Koldo Olaskoaga Arrate @koldolrobotikas
84 Koldo Garcia Etxebarria @koldotxu
85 Miriam Aguado Atorrasagasti @Miriam_Aguado_
86 Agnes Atas Aldamiz Instagram
87 Bingen Ortuzar Arines @Bingen
88 Txema García Paredes Facebook
89 Miren Karmele Gomez Garmendia @mirenkarmele11
90 Beatriz Francisco Tobar @beatrix_f
91 Leire Ibaibarriaga Contreras @Libaibarriaga
92 Marta Martín Trenor @TuJardinOnLine
93 Raquel Vizan Perez LinkedIN Sinadura – Raquel Vizan Perez, mentora
94 Colegio y Asociación de Ingeniería de Telecomunicación del País Vasco @telekoseuskadi Sinadura – Álvaro Ubierna, decano
95 BID Soluciones @bidsoluciones Sinadura – Roberto Roizo, director
96 Malé Chillida @malechi09
97 Josu Orbe Benguria @jorbe
98 AFES. Asociación para el Fomento Empresarial del Sur de Madrid @AFESempresas Sinadura – Félix Caballero, secretario general
99 Paula Maria Fuertes Silva
100 José Andrés Diz Alonso @pepdiz
101 María Nely Vásquez Pérez @nelvasper
102 Itsaso Orcajo Bermudez Instagram
103 Blanca Martínez García @BlancaMG4 Sinadura
104 Eneko Tomé
105 Patricia Guelbenzu Blasco
106 Jonathan Guacollante Pulupa
107 Ana Rico Rubio
108 Miguel Barrera Lyx @mbarreralyx
109 María Penilla Azcuenaga @MariaPenillaA
110 Dacil Sicilia Guelbenzu
111 Laura Dempere @ldemperemarco
112 UPV/EHUko Gipuzkoako Ingeniaritza Eskolako Berdintasun Batzordea Izaskun Aldezabal Roteta, Gipuzkoako Ingeniaritza Eskolako Berdintasun Batzordeko buru, Berdintasun Batzordearen izenean
113 Olatz Azurza Zubizarreta
114 Jesus Angel Bravo Duque @jabravoduque
115 Camp Tecnológico @CampTecnologico Jesus Angel Bravo Duque, CEO
116 Remedios Fernández @momandgeekcom
117 Beñat Eizaguirre Indo
118 EmakumeEkin @emakumeekin Susana Zaballa, presidenta
119 Itziar Hilera Rodríguez
120 Laura Torres
121 Herrikide Ikastetxea @herrikide Jabi Luengo Errazkin, IKT arduraduna
122 Maria Isabel Sánchez Martínez
123 Txintxirri Elorrioko Ikastola Facebook David Cobos Sarraoa, zuzendaria
124 Asociación de Mujeres Empresarias de la Provincia de Huesca @amephu Carmen Fernández Ortiz del Río, presidenta
125 DeustoTech Mobility @DeustoTech Pilar Elejoste Larrucea, responsable de la unidad
126 María Loureiro @tecnoloxia
127 Marta Seror García @Cuentificas
128 Leni Bascones @LeniBascones
129 Urdaneta Ikastetxea Sinadura – Susana Fernández Pérez, coordinadora de las sesiones INSPIRA
130 11 de Febrero @11defebreroES
131 Francisca Puertas
132 Anna Laromaine Sagué
133 Olalde Emotion Susana Gil Fernández, directora del proyecto
134 Manuel Nieto Vesperinas
135 Aingeru Jiménez Matute
136 Proyecto AMPHIBIAN @icvcsic Adrián Quesada Michelena, coordinador del proyecto
137 Pablo Gil Villanueva
138 Anna Roig
139 M. Rosario Núñez Aguilera Facebook
140 Ferran Macià Bros
141 Institut de Ciència de Materials de Barcelona (ICMAB-CSIC) @icmabcsic Riccardo Rurali, vicedirector y coordinador de la comisión de género
142 Isabel Seiquer Gómez-Pavón
143 Luisa M. Sandalio González
144 Concepció Rovira Angulo
145 Irene Anton Sales
146 Carmen Ocal García
147 Anna May Masnou @amaymasnou
148 Esperanza Romero Taboada
149 Mario Juárez Rodríguez Facebook
150 CIC energiGUNE @cicenergigune Asier Urzelai, People Manager
151 Flora de Pablo
152 Ana Fernández Carrascal
153 Concepción Azcón González de Aguilar
154 Julia Mayor Pillado
155 Eduardo Ferrero Delgado
156 Silvia Marqués Martín
157 Consejo de la Juventud de Béjar Ángel Herrera Hernández, vicepresidente
158 Alba Rubio Canalejas
159 Consuelo Pillado Pérez
160 Judit García González @juditperala
161 Esther Barrena Villas
162 Amaia Gutierrez Urutxurtu @txurtu
163 Javier Escudero Rodríguez @jescrod
164 Sociedad de Científicos Espanoles en el Reino Unido (SRUK/CERU) @ComunidadCeru Maria Jimenez-Sanchez, Chair of SRUK Women Equity & Research
165 Julia Herrero Albillos @JHAtwitts
166 María José Calderón Prieto @MJ_mjcp
167 Universitat de Vic – Universitat Central de Catalunya @uvic_ucc Jordi Montaña Matosas, rector
168 Patricia Bernal Guzman @pbernal209
169 Mario González Jiménez @magonji
170 Mari Luz Guenaga @mlguenaga Sinadura
171 Andoni Eguíluz @andonieguiluz Sinadura
172 Pedro Landín Iglesias @pelandintecno
173 Guillermo Gómez Muñoz @cometa23
174 Tania Lorido Botran
175 Mujeres Tech @MujeresTech Cristina Aranda Gutiérrez, presidenta y cofundadora de la Asociación Mujeres Tech
176 Eva Latorre Duque @DrELatorre
177 Rocío Ibarra Arias @yupiay
178 David Fairen Jiménez @DavidFairen
179 Santiago Muñoz @SantiMzCm
180 Gemma Rojo @gemmarojo
181 Lore Martinez Axpe @LoreAbarik
182 M’Angel Manovell @dinamikideas
183 Teresa López de Armentia Iturralde @tlarmentia
184 Alazne Zugazaga Rossi @ZugazagaA
185 María González Alonso
186 Juan Manuel López Garde
187 Marta Gorostiaga Barainca @kaitxo
188 ICMM (Instituto de Ciencia de Materiales de Madrid) @icmmcsic Agustina Asenjo Barahona, vicedirectora del Instituto de Ciencia de Materiales de Madrid
189 Francesca Peiró
190 Ekobideak Sinadura – Bárbara Casas Valladolid, directora de administración
191 M Àngels Crusellas Font @MangelsCF
192 Verònica Renom del Valle Instagram
193 Federación de Enseñanza de CCOO Euskadi, CCOO Irakaskuntza Pablo García de Vicuña Peñafiel, secretario general
194 GAIA. Asociación de Industrias de Conocimiento y Tecnología Aplicada @clustergaia Foto de la firma – Cristina Murillo, directora servicios Clusters
195 Ramón Aguado Sola
196 Diana González @dianagonzalez Sinadura
197 Pedro A. Serena Domingo @pasd1962
198 Marcos Daniel Zayat Souss
199 Gloria Platero Coello
200 Salomé Santos Lorenzo @ssantoslorenzo
201 Improve Change @improvechange Jorge Garcia del Arco, co-fundador y coordinador
202 Idoia Maguregui @IdoiaMaguregui
203 Susker Asesores Sinadura – Susana Aguirre Rueda, fundadora y directora general
204 Symplio Lifestyle Technologies @symplio Natalia Castañeda Vallejo, responsable de desarrollo
205 Kristina Apiñaniz Saez de Maturana @KristinApinaniz Sinadura
206 Nagore Espinosa Uresandi @nagore_espinosa
207 in2destination @in2destination Nagore Espinosa Uresandi, CEO y fundadora
208 Global Shapers Bilbao-Euskadi @shapersbilbao Jorge García del Arco, Founding Curator
209 Rakel Amuriza Sagarna
210 Pilar López Sancho
211 Asociación de Empresas de Gipuzkoa-ADEGI @ADEGI José Miguel Ayerza Mendiburu, director general de Adegi
212 Víctor González Castro @vitigcastro
213 Claudia Ximena Mazo Vargas
214 Gorka Marcos Ortego
215 Naiara Muro Amuchastegui @naiaramuro
216 Noelia Oses Fernández LinkedIn
217 Gorka Vélez Isasmendi @gorka_velez
218 Rocío Alaiz Rodríguez
219 Grupo político Municipal OMNIA en el municipio de Laudio @iniciativaomnia Nerea González, portavoz del grupo
220 Alba Garin-Muga @AlbaGarinMuga
221 IGiveMyOpinion @igivemyopinion
222 Edwin Gamboa Facebook
223 Maitena Tellaetxe Abete @maitenat6
224 Mónica Deprit Egurrola @meetmeinbilbao
225 Zurekin emprende @zurekinemprende Izaskun Rama, directora
226 Enosis Technologies
227 Jorge de la Herrán y Crespo @mrlugosi
228 María Isabel García Arenas
229 Ana Mª Reoyo Rodríguez @AnaMariaReoyo
230 MAS Innovacion Organizacional @Mas_Innovacion Ana Mª Reoyo Rodríguez, co-fundadora y socia
231 Kialo Comunicación y Divulgación Innovadora @S_cientificos Ángela Monasor Pascual, directora
232 Oficina de Software Libre de la Universidad de Granada @OSLUGR María Isabel García Arenas, directora
233 Maria del Carmen Vigara Martín @karmele_profe
234 Ricard Marxer @ricardmp
235 Sara Muttoni @saramuttoni
236 Gloria Brea Calvo @gloriaupo
237 Fina Nicolás Vigueras @CrazyTichaN
238 Maruxa Martinez Campos
239 ACES (Asociación de científicos Españoles en Suecia) @acesuecia Eva Ortega-Paino, vicepresidenta
240 Carmen Navarro Ramírez @carmennavarro1
241 Lourdes Urdapilleta Iraola
242 Amelia Verdejo Rodríguez
243 Arantza Arruti Gómez @ArantzaArruti
244 Natalia Ruiz Zelmanovitch @bynzelman
245 Soledad Torres Guijarro
246 Nodo gallego de AMIT (Asociación de Mujeres Investigadoras y Tecnólogas) @twitamit_es Soledad Torres Guijarro, tesorera
247 Ascensión Palomares Ruiz
248 Ondas Mecánicas @OMecanicas Sinadura – Elisa Ruiz, Noelia Manresa y Helia Camacho
249 M. Carmen Pastor Verchili
250 Asociación Sorkin, Alboratorio de Saberes @Sorkin_org Vanesa Calero Blanco, presidenta
251 Vanesa Calero Blanco @VaneCaleroB
252 Universidade de Vigo @uvigo Anabel González Penín, directora Unidade de Igualdade
253 Jon Haitz Legarreta Gorroño LinkedIn
254 Belén Martínez Olmedo
255 Encina Calvo Iglesias
256 Consolación Gil
257 Aclima, Basque Environment Cluster @aclimaeuskadi Rakel Reyes, responsable de comunicación
258 Gurutze Pérez Artieda
259 Laura García Velázquez @LauGarVel
260 Myriam Catalá Rodríguez Google Scholar
261 Paula Mur León
262 Miguel Altuna Lanbide Heziketa @Miguel_Altuna Alaitz Kristobal Izagirre, irakaslea. Engendering STEM proiketu Europarreko kidea
263 Juncal de Lucas lanza @jdelucas29
264 Colegio Oficial / Asociación Andaluza de Graduados e Ingenieros Técnicos de Telecomunicación (AAGIT) @coitta_aagit Fernando Anel López, coordinador de Robótica y Tecnología Educativa de la AAGIT
265 Mª Isabel Martínez Castro
266 Inercia Digital S.L. @inerciadigital Caridad Martínez Carrillo de Albornoz, General Manager
267 Colegio Profesional de Ingenieros en Informática de Andalucía (CPIIA) @CPIIA Pedro Espina Martínez, Decano
268 Urrategi Alzibar Bastarrika
269 Carmen Pilar Carabaño Molina
270 Carmen Blanco Muñoz
271 Victoria Ramos González @vramos13
272 CIFP ARMERIA ESKOLA LHII @ArmeriaEskola Imanol Urreisti Ulazia, zuzendaria
273 Cinzia Padovan
274 Eva Miedes Vicente
275 Real Jardín Botánico-CSIC de Madrid @RJBOTANICO Jesús García Rodrigo, Jefe Unidad Cultura Científica RJB-CSIC
276 Marisa Otaduy Bengoa @marisaob1
277 Red de Científicos Españoles en México (RECEMX) Facebook Gloria Delgado Inglada, vocal de difusión
278 Laura Poza Viejo Instagram
279 Colegio de Alpartir ‘Ramón y Cajal’ ​Juan Antonio Rodríguez Bueno, dirección
280 Nieves Coca del Pozo
281 Belkis Gimena Briceño Ruiz
282 Neskuts Arruti Gómez
283 Ángeles Perianes Gutiérrez LinkedIn Sinadura
284 María del Mar Puelles Gómez
285 Javier Baños López
286 Eduardo Notivol Paíno
287 Judit Mínguez Ceniceros @JuditMinguez Sinadura
288 María Cabrera Argany Facebook
289 Clara Vidal Thomàs @mcvidalth
290 Helena Coscollano Pérez @Helena_conHatxe
291 María Claudia Segovia Salcedo @mariacsegovia
292 SALTO Systems, S.L. @SaltoSystems Juncal de Lucas, responsable de RRHH
293 Berta Zabala Lecue LinkedIn
294 Paola Martín Herrero
295 Carme Oliver Riera @coliverriera
296 Fuencisla Álvarez Santos
297 Sociedad Española de Pastos @SEEPastos Sonia Roig Gómez, presidenta
298 Sonia Roig Gómez @soniaroiggomez
299 Magdalena Esteva Cantó
300 Asociación de Ingenieros industriales de Bizkaia – Bizkaiko industri ingeniariak Luciano Azpiazu, decano del COIIB
301 Isuri Rivas Mulas LinkedIn Sinadura
302 Ana Josefa Soler Valls @pepisoler
303 DeustoTech @deustotech Sinadura – Alfonso Bahillo Martínez, director
304 Alfonso Bahillo Martínez Sinadura
305 C.E.E Indigo Servicios Integrales S.L.U. Francisco Ramos, responsable de la unidad de apoyo
306 María Angeles Ayllón Talavera
307 Beeparents @beeparentsBP Estela Rivero y Trini Lado, creadoras de la revista
308 Manuel Martín Castizo @manmarcas
309 vivir Ediciones Facebook Sinadura – Equipo vivir Ediciones
310 Izaskun Ramos Respaldiza LinkedIn
311 IES Néstor Almendros, de Tomares (Sevilla)
312 Leire Iturregi Inoriza
313 BCAM LinkedIn Sinadura – Lorea Gomez (General Manager de BCAM, a la derecha) y Amaia Abanda (investigadora del centro y mentora en INSPIRA, a la izquierda)
314 Ideable @ideable
315 Ana I. Puente Martínez @anuxxka
316 How I Learned Code @HowILearnedCode
317 Red Social Koopera @RedKoopera Sinadura – Teresa Espeso Santibañez, vicepresidenta del consejo rector
318 María José Pérez @mariajosepgbi
319 Ikaslan Bizkaia @ikaslanbizkaia Alba Estanyol, coordinadora
320 PWN Bilbao @PWNBilbao Rosa Urtubi, presidenta PWN Bilbao
321 IRSE ARABA @IRSEaraba Lorenzo Martínez Paz
322 Nerea Badiola Uribe
323 Delia López Miguel
324 Programa Municipal de Educación de Calle @kalezkalevg
325 Human Smart Lab Delphine Salvi, directora de proyectos
326 Jon Diez Manterola
327 Labiaga Ikastola Jon Diez Manterola. Labiaga Ikastolako Matematika eta Teknologia irakaslea. IKT arduraduna
328 IES Joaquín Rodrigo @ijoaquinrodrigo Sinadura [1] [2]
329 Maider Senper Mazizior
330 Institut d’ Investigació Sanitaria Illes Balears @idisbaib Miquel Fiol Sala, director científico
331 Ingeteam Power Technology, S.A. (C&A) @ingeteam Maria Larrinoa Mendia, Recursos Humanos
332 César Sánchez Yoldi @cesar_s_yoldi
333 Grupo Gisma @grupogisma Gorka Sedano Sanz, gerente
334 María Carreira Bello
335 Ana Sancho Martínez @anabm30
336 Comisión Mujeres y Geología de la Sociedad Geológica de España Rosa María Mateos Ruiz, responsable Comisión Mujer y Geología de la SGE
337 Naiara Barrado Izagirre @naierromo
338 AFM @AFMmachinetools Patricia Tamés, adjunta dirección general
339 Beatriz Del Barrio
340 Logica Ecommerce @logicaecommerce Ruth Hernández, comunicación y gestión estratégica
341 Leire Garmendia Arrieta LinkedIN
342 Barcelona Activa @barcelonactiva
343 ALASAC. Asociación para las altas capacidades de la provincia de Alicante @AlasacY Elena García Pastor, presidenta
344 Mapi Martín Queller
345 María Fdez. de Viana Fdez
346 Ayuntamiento Jarandilla de la Vera Foto de la firma – María Encinar Cañadas, concejala de educación y juventud
347 Maria Mercè Fuster Puig @bloggejar
348 Consorcio de Aguas Bilbao Bizkaia Pedro Mª Barreiro Zubiri, gerente
349 Eva Mª Domínguez Fernández
350 Ángel Vázquez Hernández @Anvazher
351 Alberto Arranz @aarranzcad
352 CIFP BIDASOA LHII – IRUN @fpbidasoa
353 Teresa Zinkunegi Otegi @Teresaegia
354 Idoia Iceta Hernández @iiceta
355 Dermitek @dermitek Nerea Landa Gundín, socia directora
356 Nerea Landa Gundín @nerealanda
357 Jose Luis Azpiazu Macho @Joseazpiazu
358 Elisenda López Altarriba
359 Idoia Postigo Fuentes @IdoiaPostigo
360 Escola Jacint Verdaguer Francesc Morilla, director
361 Jesús María García Herreros @irmikoier
362 Acción S.I. @accion_SI Marta Gómara Miramón, directora de proyectos y consultora de Patrimonio Cultural
363 Marta Gómara Miramón @Martagomara
364 Carlos Calo Santiago Facebook
365 Maite Ruffo Ruiz LinkedIn
366 Alejandra Pasquier Palacios
367 Roberto Carlos González Fernández @Icoiig Foto de la firma
368 Paula Froiz Lareu @Icoiig Foto de la firma
369 Carmelo Manuel Morales Pérez @Icoiig
370 Víctor Manuel Pérez Rodríguez @Icoiig
371 Dokusare Pilar Ramírez Amurrio, CEO y fundadora
372 Estela Pacheco LinkedIn
373 Sonicat Systems @SonicatSystems Estela Pacheco, directora general
374 Ikaslan Gipuzkoa @ikaslangipuzkoa Maite Arocena Gorostidi, ordezkaria
375 Irenka Gallo Rodríguez
376 Ana Otero Vázquez

Back to Top